Treatment > Sağlık sigortaları |

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında %20 indirim fırsatı

1 Nisan itibariyle Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüzde 5+ yaş grubuna %20'ye varan indirimler uygulamaya başladık!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında 20 indirim fırsatı
aksigorta

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK Anlaşmalı özel hastanelerde SGK’ nın karşılamadığı veya ücret limitlerini aşan tedavi giderlerini karşılıyor. Sağlık sorunları masraf olmaktan çıkıyor.

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için özel anlaşma yapılan tüm sağlık kurumlarında yılda 10 defa kullanım hakkınız ile %100 olarak hizmet alabilirsiniz.

0-55 yaş arasındaki SGK tarafında kapsam altında olan kişiler tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmenin ön koşulu SGK’nın aktif olmasıdır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası satın aldığınız andan itibaren, ayakta tedavileriniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. Yatarak tedaviler için beklemeniz gereken bir süre vardır, 3ay. Bu süre dolmadan yatarak tedavileriniz ile ilgili masraflar karşılamaz.

Evet, 18 yaş altı çocuklarda Genel Sağlık Sigortası (GSS) devlet tarafından ödendiği için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılabilir. Yeni doğan bebeklere doğumdan 15 gün sonra tek başına sigorta poliçesi düzenlenebilir.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için "veri politikamızı" inceleyebilirsiniz. Daha fazlası