Treatment > Hastaneler > Saç Ekim Merkezi |

Saç ekiminde başarının adresi

Saç ekiminde kalitenin adresi

Saç ekiminde başarının adresi
Clinica Turkey

Türkiye'nin En İyi Saç Ekimi ve Estetik Ameliyatları Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında son derece deneyimli doktor ve sağlık personelimiz ile her zaman saçlarınızı ve doğal güzelliğinizi geri kazanmanız için çalışıyoruz. Clinica Hastanesi'nde en son tıbbi teknoloji ile saç ekimi yapılmaktadır. Saç ekimi işleminde tek seansta yedi binden fazla saç kökü yapılır.

İstanbul'un en iyi bölgelerinde Türkiye'nin en lüks 5 yıldızlı otellerini sunarak, müşterimizin huzur ve konfora kavuşması için, müşterimizi hava alanından karşılıyor ve tüm konforunu sağlamak için özel şoförlü özel araçlar sağlıyoruz. daha sonra özel hastanede tetkik ve tahliller yapılır ve ardından operasyona yönelik işlemler (saç ekimi – estetik operasyonlar – diş estetiği) yapılır. En iyi plastik cerrahlar ile sonuç alın. Müşterilerimizi dünyanın her yerinden alıyoruz (Asya – Avrupa – Afrika – Kuzey Amerika – Avustralya).


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için "veri politikamızı" inceleyebilirsiniz. Daha fazlası